IV Niedziela Zwykła. Rok A. /29.01.2023 r./

ks. Ireneusz Juśkiewicz
28 stycznia 2023


Kategorie wpisu:
Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Zwykła. Rok A. /29.01.2023 r./

 1. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.
 2. Spotkanie Kręgu biblijno-liturgicznego dziś i za tydzień o godz. 15.00 w dolnym kościele. Nieszpory o godz. 20.00.
 3. Rekolekcje Ewangelizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w grupie starszej odbędą się w dniach 31 stycznia – 3 lutego.
 4. Dobiegają końca zapisy na wyjazd „Na narty i nie tylko” do Zakopanego w dniach 13 – 18 lutego. Spotkanie organizacyjne dziś o godz. 19.00 w dolnym kościele. Zapraszamy do współpracy wychowawców z uprawnieniami.
 5. W środę /1 lutego/ modlitwy do św. Józefa. Szczególnie zaproszeni są wszyscy mężczyźni. Program w Opiekunie.
 6. W czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego /Matki Bożej Gromnicznej/. Msze św. w czwartek o godz. 6.30, 10.00 i 18.00. W czwartek przychodzimy ze świecami. Ofiary składane na tacę 2 lutego są przeznaczone na zakony klauzurowe. Godzina Święta po Mszy św. wieczorowej i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 21.00.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lutego. Nabożeństwa po Mszy św. porannej i po Mszy św. wieczorowej. Męski Różaniec ulicami Siedlec w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 odprawianej w katedrze siedleckiej.
 8. W piątek 3 lutego wspominamy św. Błażeja, patrona w chorobach gardła. Błogosławieństwo świecami św. Błażeja po Mszy świętej i nabożeństwie pierwszopiątkowym o godz. 7.00 i 18.00.
 9. W sobotę 4 lutego o godz. 20.00 w dolnym kościele spotkanie formacyjno-modlitewne Duchowych Niewolników NMP i kandydatów.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po adoracji spotkanie z członkami Kół Żywego Różańca i katecheza.
 11. Pierwsza i druga katecheza chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych przed chrztem dziecka będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w sali przy zakrystii. Chrzty w naszej parafii odbywają się w drugą i ostatnią niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 10.00.
 12. Pielgrzymka Amazonek do Kodnia w przyszłą niedzielę. Jest organizowany autokar. Więcej informacji na plakacie.
 13. Wyjazd do chorych odbędzie się w Światowym Dniu Chorego w sobotę 11 lutego.
 14. Spotkanie z członkami Rady Parafialnej i Duszpasterskiej za dwa tygodnie w sobotę /11.02.2022 r./ po Mszy św. wieczorowej.
 15. Oaza dla Dzieci i Młodzieży w czasie ferii w dniach 20 i 21 lutego od godz. 10.00.
 16. Zachęcamy do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.
 17. W Diakonii Słowa są do nabycia świece gromniczne potrzebne do liturgii 2 lutego.

Nadchodzące wydarzenia
Mar
22
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Mar 22 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]
Mar
28
wt
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Mar 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowej
Mar
29
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Mar 29 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje