MARSZ ŚWIĘTYCH

ks. Ireneusz Juśkiewicz
30 października 2022


Kategorie wpisu:
Kościół siedleckiCentrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Siedleckiej oraz parafia Bożego Ciała w Siedlcach zapraszają na III Marsz Świętych. Spotkanie rozpocznie się 31 października br. o godz. 18.00 Eucharystią w parafii Bożego Ciała w Siedlcach pod przewodnictwem ks. Biskupa Grzegorza Suchodolskiego.

Marsz ten jest chrześcijańską alternatywą dla obchodów Halloween, a jego celem jest przybliżenie postaci polskich świętych i błogosławionych mieszkańców Siedlec. W programie prezentacja postaci, których relikwie znajdują się w naszym mieście oraz przemarsz na Cmentarz Centralny, gdzie ok. godz. 21.00 spotkanie zostanie zakończone modlitwą o świętość, modlitwą za zmarłych oraz możliwością osobistej adoracji relikwii świętych i błogosławionych, które będą towarzyszyć spotkaniu.


Nadchodzące wydarzenia
Lut
27
wt
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Lut 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje