INFORMACJE O SIEDLCE DLA JEZUSA

ks. Ireneusz Juśkiewicz
29 maja 2021


Kategorie wpisu:
WJDInformacje dla osób zainteresowanych udziałem w wieczorze uwielbienia „Siedlce dla Jezusa” (03.06, godz.19.00) oraz dla wiernych parafii pw. Św. Józefa w Siedlcach:

1. Ponieważ wydarzenie będzie odbywało się na parkingu parafialnym przed świątynią, dlatego wszystkie osoby przybywające samochodami na liturgię w Boże Ciało prosimy, by skorzystać z parkingu przy hipermarkecie Kaufland (po drugiej stronie ulicy Sokołowskiej). Brama wjazdowa od ul. Chrobrego bedzie zamknięta. Tego dnia na teren parafialny będą wpuszczane jedynie pojazdy uprzywilejowane (niepełnosprawni, pracownicy parafii, duszpasterze oraz pojazdy techniczne wydarzenia „Siedlce dla Jezusa”. Kierowcy korzystajacy na codzień z miejsc postojowych proszeni są o usunięcie aut. Parking będzie wyłączony z użytku dla samochodów od środy (02.03) od godz. 14:00 do czwartku (Boże Ciało) do 23:00. Auta pozostawione zostaną odholowane na koszt właścicieli.

2. Na mapce dołączonej do tego artykułu umieszczono kilka podstawowych informacji: umiejscowienie sceny, namiotu ratowników medycznych, dróg ewakuacyjnych, namiot informacyjny oraz WC (podziemia kościoła św. Józefa).

3. Mimo znacznego poluzowania obostrzeń sanitarnych nadal obowiązują pewne ograniczenia w tego rodzaju wydarzeniach. Dlatego organizatorzy proszą o zachowanie dystansu sanitarnego (1,5 m) podczas wieczornego zgromadzenia.

4. W trosce o bezpieczeństwo sanitarne uczestników przygotowano też odpowiednią ilość wejściówek (dostosowaną do powierzchni użytkowej placu), które będą rozdawane przy wejściu na parking wszystkim osobom pragnącym uczestniczyć w wieczorze uwielbienia.

5. Na placu przed sceną zostanie przygotowanych około 300 miejsc siedzących przeznaczonych dla zaproszonych oficjeli, osób starszych, niepełnosprawnych oraz dla dzieci. Innym uczestnikom sugerujemy, by zabrali ze sobą jakieś przenośne stołeczki, gdyż wydarzenie będzie trwało około 2,5 godziny.

6. Ze względu na brak zadaszenia organizatorzy liczą się z każdym scenariuszem pogodowym. Uprasza się o  sprawdzenie prognozy przed wyjściem na Wieczór Uwielbienia oraz ewentualne zabranie ze sobą parasoli.

7. „Siedlce dla Jezusa” to wydarzenie niekomercyjne, za ktòre nie pobierane żadne opłaty od uczestników. Niemniej jednak każdy, kto ma pragnienie wsparcia tego rodzaju inicjatyw będzie miał taką okazję podczas tego wieczoru uwielbienia. Przy każdym wejściu na plac na oznaczonych stoiskach będzie można nabyć (za dowolną ofiarę) cegiełki w formie ekologicznych toreb na zakupy, koszulek bawełnianych z logo „Siedlce dla Jezusa” oraz płyt CD z konferencjami ks. Tomasza Bielińskiego nt. przebaczenia i uwielbienia.


Nadchodzące wydarzenia
Lut
27
wt
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Lut 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje