Wieczór poetycki – „Podróże z Biblią w dłoni”

admin
26 października 2019


Kategorie wpisu:
Domowy Kościół, Kościół siedlecki, Parafia„Podróże z Biblią w dłoni” – to hasło wieczoru poetyckiego, jaki organizuje 9 listopada Domowy Kościół działający przy naszej parafii. Podczas spotkania będą prezentowane wiersze Ewy Orzełowskiej „oazowiczki”.

Część wierszy, które będą prezentowane, powstała podczas pielgrzymki autorki do Ziemi Świętej organizowanej przez Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne ARKA. Są to jej osobiste refleksje i przeżycia duchowe. Po zakończeniu Wieczornicy, będzie możliwość otrzymania zbioru jej wierszy z dedykacją.

Jak informują Agnieszka i Radosław Harasim, Para Rejonowa Domowego Kościoła rejonu siedleckiego I, w tym roku w Wielkim Poście organizowali taką Wieczornicę po raz pierwszy. Ku ich zaskoczeniu przybyło dużo ludzi, którym bardzo podobał się wieczór poetycki. Chcieliby teraz dotrzeć z zaproszeniem do większej ilości osób. Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie wszystkich naszych parafian i gości.

Wieczór poetycki odbędzie się 9 listopada w auli pod naszym kościołem. Początek o godz. 19:30. Wstęp wolny.


Nadchodzące wydarzenia
Lut
27
wt
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Lut 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje