Rekolekcje powołaniowe w seminarium

admin
23 stycznia 2019


Kategorie wpisu:
Diecezja, Kapłaństwo, Kościół siedlecki, Parafia, Służba liturgicznaW dniach od 15 do 17 lutego odbędą się rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. Są skierowane do studentów, którzy pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i uczyć się rozpoznawać Jego wolę  w swoim życiu.

Jeżeli czujesz, że Bóg jest dla Ciebie ważny i chciałbyś dowiedzieć się co Bóg myśli o Tobie to zapraszamy Cię na rekolekcje, które odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej. Zjazd i początek rekolekcji to 15 lutego do godziny 15:00, rozjazd w niedzielę 17 lutego po obiedzie około godz. 14.00.

Osoba pragnąca przeżyć rekolekcje powinna zabrać ze sobą: Pismo św. różaniec, oraz notatnik i przybory do pisania, śpiwór, przybory toaletowe, obuwie sportowe oraz skierowanie od księdza Proboszcza lub księdza Prefekta, które można pobrać tutaj.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekolekcjach zgłoś się do księdza proboszcza lub prefekta z tym skierowaniem. W razie pytań i wątpliwości dotyczących rekolekcji prosimy o kontakt z referentem ds. powołań ks. Maciejem Majkiem :

Tel. 515653244

e- mail : x.majek@wp.pl


Nadchodzące wydarzenia
Wrz
27
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Wrz 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]
Wrz
28
czw
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Wrz 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowej
Paź
1
nie
14:00 Adoracja i spotkanie z członkami Kół Różańcowych i katecheza.
Adoracja i spotkanie z członkami Kół Różańcowych i katecheza.
Paź 1 godz. 14:00 – 15:00
Adoracja i spotkanie z członkami Kół Różańcowych i katecheza.
Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po adoracji spotkanie z członkami Kół Różańcowych i katecheza.Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje