Wybory KSM

KSM
14 stycznia 2019


Kategorie wpisu:
Galeria, KSM, Parafia12 stycznia 2019 roku pozostanie dla naszego oddziału kolejnym pamiętnym dniem.
Podczas sobotniego spotkania wybrane zostało nowe kierownictwo!

A oto i oni:

Prezes – Dominika Przybyłek
Zastępca prezesa – Jakub Mikiciuk
Sekretarz – Paulina Sawicka
Zastępca sekretarza – Mateusz Krupa
Skarbnik – Gabrysia Soszyńska

Dziękujemy też poprzedniemu kierownictwu, które utrzymywało nasz oddział w ryzach przez ostatnie dwa lata. Szczególnie dziękujemy Kindze Świątkowskiej (skarbnik) oraz Weronice Soszyńskej (zastępca sekretarza) za pełnienie swoich funkcji ☺️

Kolejne podziękowania dla księdza Kamila Duszka i Marty Końko za policzenie głosów i dopilnowanie, aby wszystko przebiegało zgodnie z zasadami ?

Po przeprowadzonych wyborach odbyło się spotkanie dotyczące VI zasady KSM. Rozmawialiśmy o typach kultury, a szczególnie kulturze chrześcijańskiej. Rozważając fragmenty Pisma Świętego staraliśmy się zrozumieć co to znaczy i co powinniśmy robić?
Na koniec zachęcamy do osobistej refleksji i odpowiedzi na pytanie :Jak Ja, jako chrześcijanin, powinienem realizować i szerzyć kulturę chrześcijańską?

KSM-wybory

Nadchodzące wydarzenia
Lut
27
wt
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Lut 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje