Wspólnota Jednego Ducha zaprasza na Wieczór Chwały

admin
25 listopada 2018


Kategorie wpisu:
Diecezja, Kościół siedlecki, Parafia, WJDWspólnota Jednego Ducha (WJD) zaprasza na kolejny Wieczór Chwały. Odbędzie się on w czwartek (29 listopada) o godzinie 19:00 w sali wielofunkcyjnej KLO przy naszej parafii.

Wstęp wolny.

Więcej informacji o wspólnocie można przeczytać na stronie naszej parafii oraz pod adresem jednegoducha.pl


Nadchodzące wydarzenia
Lut
27
wt
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Lut 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje