III Niedziela Wielkanocna. Rok B. Ogłoszenia – /18.04.2021 r./Słowo Boże: Ks. Ireneusz

DZISIAJ

 1. Spotkanie formacyjne rodziców i dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy Świętej o godz. 13.00.
 2. Spotkanie dla wiernych, którzy chcą uczestniczyć w Rekolekcjach oddania życia Jezusowi przez Maryję o godz. 15.00 w kościele.
 3. Druga katecheza chrzcielna dla rodziców naturalnych i chrzestnych przed chrztem dziecka o godz. 19.00 w sali przy zakrystii.
 4. Nieszpory o godz. 20.00 w dolnym kościele.
 5. Zapraszamy na Czuwanie ze św. Józefem w poniedziałek 19 kwietnia. Szczególnie zachęcamy do udziału w śpiewie Akatystu do św. Józefa o godz. 17.15 i do nabożeństwa wielkanocnego Droga Światła o godz. 20.00. Szczegółowy program w „Opiekunie”.
 6. Krąg biblijno-liturgiczny w środę o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy Świętej wieczorowej do godz. 21.00.
 8. W piątek 23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 9. W piątek o godz. 18.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji wszystkich chorych na ciele i duszy. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o łaskę uzdrowienia i uwolnienia oraz błogosławieństwo wody egzorcyzmowanej. Każdy we własnym zakresie przynosi wodę (może być woda mineralna). Informacje o działaniu takiej wody jest w „Opiekunie”.
 10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Ks. Mariusza Świdra, postulatora procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego Ks. Biskupa Ignacego Świrskiego.
 11. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy w niedzielę 25 kwietnia na godz. 15.30 na spotkanie formacyjne i modlitewne w kościele i na Eucharystię o godz. 16.30.
 12. Obrońcy życia i członkowie Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zapraszają na modlitwę różańcową w przyszłą niedziele po Mszy św. wieczorowej.
 13. I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach zaprasza uczniów klas VIII i ich rodziców na Dzień Otwarty Liceum. Odbędzie się on w najbliższą sobotę w godz. 10.00-13.00 w internetowym systemie online. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej I KLO /www.klosiedlce.pl/ oraz pod numerem telefonu 25 632 10 77. W czasie dnia otwartego będzie można zapoznać się z ofertą liceum oraz poznać opinie o naszej szkole, a także uzyskać informacje bezpośrednie telefonicznie lub dzięki łączom internetowym.
 14. Parafialny Zespół Caritas składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy wielkanocnej dla podopiecznych PZC, wypełniając Torbę Miłosierdzia, czy składając dobrowolną ofiarę.
 15. Weź i czytaj: książki religijne pomocne w słuchaniu Słowa Bożego i modlitwie, modlitewniki do św. Józefa, różańce świętego Józefa i inne dewocjonalia do nabycia w przedsionku kościoła.
 16. Zachęcamy do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.


Nadchodzące wydarzenia
Kwi
21
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Kwi 21 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]
Kwi
28
śr
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Kwi 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowej
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Kwi 28 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje