Duszpasterze


ks. Sławomir Olopiak

Funkcja:
proboszcz
Rodzinna parafia:
Parafia Najświętszego Zbawiciela, Zembrów
Data święceń kapłańskich:
23.06.1984
Imieniny:
05.11
W naszej parafii od:
01.07.2013

Poprzednie parafie:
Wikary: Radoryż Kościelny, Garwolin, Parczew
Proboszcz: Żuków, Jeziorzany, Wisznice
ks. Piotr Kruk

Funkcja:
wikariusz
Rodzinna parafia:
Parafia Ducha Świętego, Wola Uhruska
Data święceń kapłańskich:
09.06.2007
Imieniny:
29.06
W naszej parafii od:
01.07.2014

Poprzednie parafie:
Stare Opole, Parczew
ks. Mateusz Gomółka

Funkcja:
wikariusz
Rodzinna parafia:
Parafia Przemienienia Pańskiego, Łuków
Data święceń kapłańskich:
18.06.2011
Imieniny:
21.09
W naszej parafii od:
01.07.2015

Poprzednie parafie:
Rossosz
ks. Krzysztof Chaciński

Funkcja:
wikariusz
Rodzinna parafia:
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego, Krzymosze
Data święceń kapłańskich:
21.06.1997
Imieniny:
25.07
W naszej parafii od:
22.08.2016

Poprzednie parafie:
Radzyń Podlaski, Stoczek Łukowski
ks. Henryk Drozd

Funkcja:
emeryt, były proboszcz
Rodzinna parafia:
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Ostrów Lubelski
Data święceń kapłańskich:
13 czerwca 1971
Imieniny:
19.01
W naszej parafii od:
04.08.2002

Poprzednie parafie:
Wikariusz: Sławatycze, Wereszczyn, Siedlce, Ryki, Sokołów Podlaski, Łuków
Proboszcz: Radzików, Wiśniew, Siedlce
ks. Kamil Duszek

Funkcja:
student KUL, rezydent
Rodzinna parafia:
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Łuków
Data święceń kapłańskich:
14.06.2014
Imieniny:
14.07
W naszej parafii od:
22.08.2016
ks. Robert Mirończuk

Funkcja:
dyrektor Muzeum Diecezjalnego, rezydent
Rodzinna parafia:
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Łukowce
Data święceń kapłańskich:
12.06.1993
Imieniny:
13.05