Seminarium Odnowy Wiary – Jezus jest Panem !

ks. Ireneusz Juśkiewicz
7 listopada 2022


Kategorie wpisu:
ParafiaSeminarium Odnowy Wiary – Jezus jest Panem !

Pomyśl o tym, że Bóg Cię zaprasza, coś chce Ci powiedzieć albo chce się z Tobą spotkać ? Bardzo ciekawa sprawa !

Seminarium Odnowy Wiary adresowane jest do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny, wybrany przez siebie sposób. Dla kogoś innego będzie to okazja do nawiązania relacji z Bogiem, którego już kiedyś spotkał, ale nie podjął zaproszenia do bliskości z Nim, choć zachował wspomnienie wzruszającego, ale odległego wydarzenia. Dla niektórych jest to szansa do odnowienia relacji z Bogiem, którą zaniedbali tak, że stała się tylko nudnym przyzwyczajeniem do pewnych form kultu pozbawionych radości, miłości, nadziei, poczucia sensu, rozmachu i bogactwa. Dla tych, którzy przez grzech utracili więź z Bogiem, to nowa szansa, by rzucić się w Jego wielkie, otwarte ramiona i przylgnąć do miłującego nas serca, by znowu doświadczyć uzdrawiającej i wyzwalającej mocy Jego miłosierdzia. Dla wszystkich, którzy trwają w bliskości i miłości Boga, to okazja do świętowania, radowania się i odkrywania, jak nieskończenie dobry i zachwycający jest nasz Bóg! Święty i niepojęty w swojej hojności ma z pewnością także i dla nich niespodzianki.

Prowadzący Seminarium to ks. Mateusz Czubak, ks. Biskup Grzegorz Suchodolski oraz Grupa modlitewna „Strumienie Miłosierdzia i Maryja Niepokalana”. Seminarium potrwa 7 tygodni i z pewnością będzie to ciekawy czas doświadczenia Mocy i Miłości Bożej w Jego Słowie, Eucharystii oraz wstawiennictwa i obecności Maryi.

6 listopada w niedzielę na Mszach świętych Słowo Boże będzie głosił ks. Mateusz Czubak. Zaczynamy w środę 9 listopada o godz. 19.00 w naszym kościele spotkaniem organizacyjnym i wtedy wszystkiego się dowiecie. Zapraszamy.


Nadchodzące wydarzenia
Lis
28
pon
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Lis 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowej
Lis
30
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Lis 30 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje