Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła. Rok C. /18.09.2022 r./

ks. Ireneusz Juśkiewicz
17 września 2022


Kategorie wpisu:
Ogłoszenia parafialne 

 1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 13.00 spotkanie dla rodziców i dzieci klas 3 rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Świętej.
 2. Dzisiaj spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami w kościele o godz. 15.30.
 3. Dzisiaj wolontariusze z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Siedleckiej mogą rozdawać przed kościołem balony i ulotki o Festiwalu Hosanna.
 4. W środę o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży uzdolnionej muzycznie, która chce śpiewać i grać w naszej parafii. Próby „Światełka” – zespołu dziecięcego są w soboty o godz. 11.00 w sali przy zakrystii.
 5. Wszystkich należących do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i chętnych do modlitwy o trzeźwość w narodzie zapraszamy na 42. Ogólnopolską Pielgrzymkę KWC Do Leśnej Podlaskiej w najbliższą sobotę. Wyjazd z parafii o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.
 6. Za tydzień w parafii tzw. „niedziela oazowa”. Przed kościołem można będzie złożyć ofiarę do puszki na pracę z dziećmi i młodzieżą w parafii. Spotkanie „Radość dzieci Bożych” będzie po Mszy świętej o godz. 11.30, a pogodny wieczór dla młodzieży po Mszy świętej o godz. 16.30 w dolnym kościele.
 7. Przygotowanie do I Komunii Świętej: Spotkanie dzieci z klas pierwszych SP i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę 25 września o godz. 11.00 w kościele. Po spotkaniu uczestniczymy w Eucharystii o godz. 11.30.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczorowej będzie miała miejsce modlitwa różańcowa prowadzona przez obrońców życia w intencji obrony życia poczętego pod sercem matek.
 9. Za dwa tygodnie w niedzielę 2 października będzie miała miejsce Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina. Jest organizowany autokar. Zapisy w zakrystii.
 10. Oaza Modlitwy dla młodzieży i dorosłych będzie w Domu Moria w Łukowie w dniach 7 – 9 października. Informacje w „Opiekunie”.
 11. Dwie rodziny z naszej parafii złożyły dar dla naszej wspólnoty parafialnej w postaci pięknych ornatów służących do odprawiania Mszy. Jeden ornat zostanie poświęcony w przyszłą niedzielę na zakończenie Mszy św. o godz. 13.00, a drugi w piątek /23.09.2022 r./ na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00, w liturgiczne wspomnienie św. O. Pio.
 12. Dziękuję pewnej rodzinie z ul. Góreckiego za piękne kwiaty, które zostały umieszczone przy pomniku upamiętniającym 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.
 13. Zachęcam do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.