XXV Niedziela Zwykła. Rok B. Ogłoszenia – /19.09.2021 r./

ks. Ireneusz Juśkiewicz
19 września 2021


Kategorie wpisu:
Ogłoszenia parafialne  1. Dziś w parafii przeżywamy „niedzielę oazową”. Młodzież dzieli się świadectwem z rekolekcji. Nowe osoby mogą zapisać się do grup formacyjnych w zakrystii. Ofiary składane do puszek przed kościołem są przeznaczone na pracę z dziećmi i młodzieżą w oazie w naszej parafii.
  2. Dziś również kolejne czuwanie ze św. Józefem. O godz. 20.00 Nieszpory, o 21.00 Akatyst do św. Józefa.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczorowej modlitwy związane z miesięczną nowenną przed srebrnym jubileuszem beatyfikacji Męczenników z Pratulina. Po Mszy św. spotkanie ze Strażnikami Kościoła.
  4. Spotkanie kandydatów na ministranta w piątek o godz. 17.00 w sali przy zakrystii.
  5. W przyszłą niedziele gościć będziemy w naszej parafii Ks. Pawła Siedlanowskiego, Dyrektora Siedleckiego Hospicjum Domowego dla dzieci. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszki na działalność statutową tego Hospicjum.
  6. Zachęcam do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.

Nadchodzące wydarzenia
Paź
27
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Paź 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]
Paź
28
czw
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Paź 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowejJesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje