XXIV Niedziela Zwykła. Rok B. Ogłoszenia – /12.09.2021 r./

ks. Ireneusz Juśkiewicz
11 września 2021


Kategorie wpisu:
Ogłoszenia parafialne 

 1. Beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej dzisiaj w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o godzinie 12.00.
 2. Dziś Mszą świętą o godz. 16.30 rozpoczyna się Parafialny Dzień Wspólnoty dzieci i młodzieży z oazy. W programie jest również spotkanie po liturgii z rodzicami uczestników formacji oazowej.
 3. Jutro Nabożeństwo Fatimskie po Mszy świętej wieczorowej.
 4. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego we wtorek /14.09/. Przy Krzyżu będą wystawione relikwie Krzyża Świętego do osobistej adoracji. W tym dniu wierząca młodzież z Siedlec gromadzi się w kaplicy Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Siedlcach przy parafii Ducha Świętego o godz. 19.00. W programie Eucharystia, adoracja i agapa.
 5. W piątek /17.09/ o godz. 17.15 zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów w sali przy zakrystii. Zapraszamy nowych kandydatów na ministranta, szczególnie z klas trzecich i czwartych szkoły podstawowej.
 6. XXX Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00 w najbliższą sobotę odprawianą przez Ks. Biskupa Grzegorza Suchodolskiego w naszym Sanktuarium.
 7. Osoby, które dokonały aktu zawierzenia Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi udają się na Diecezjalną Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie w najbliższą sobotę /18.09.2021 r./. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii.
 8. Również w najbliższą sobotę przypada Święto Świętego Stanisława Kostki, zakonnika, patrona młodzieży. Z tej okazji dzieci i młodzież zapraszamy w piątek /17.09/ na Eucharystię i adorację oraz w sobotę /18.09/ na Eucharystię na godz. 18.00.
 9. Za tydzień w parafii będziemy przeżywali „niedzielę oazową”. Młodzież podzieli się świadectwem z rekolekcji. Nowe osoby będą mogły zapisać się do grup formacyjnych. Wszyscy mogą wesprzeć wspólnotę oazową poprzez modlitwę i ofiary składane do puszki przed kościołem.
 10. W niedzielę 19 września spotkanie po Mszy świętej o godz. 13.00 dla rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii świętej.
 11. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania z obu grup. Po spotkaniu uczestniczymy w Eucharystii o godz. 16.30. W czasie liturgii odbędzie się błogosławieństwo animatorów grup kandydatów, którzy mogą się jeszcze zgłosić do posługi.
 12. W niedzielę 19 września kolejne Czuwanie ze św. Józefem. Program w Opiekunie.
 13. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała będzie sprawowana 8 października o godz. 18.00.
 14. Zachęcamy do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.

Nadchodzące wydarzenia
Wrz
28
wt
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Wrz 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowej
Wrz
29
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Wrz 29 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje