Ogłoszenia: XXIII Niedziela Zwykła. Rok B. /05.09.2021 r./

ks. Ireneusz Juśkiewicz
5 września 2021


Kategorie wpisu:
Ogłoszenia parafialne 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po adoracji procesja eucharystyczna wokół kościoła, a po procesji spotkanie z członkami Kół Różańcowych. Dzisiaj także gościmy w naszej parafii misjonarza z Peru, Ks. Grzegorza Sagana. Głosi on Słowo Boże, a po Mszy św. będzie możliwość wsparcia jego pracy misyjnej przez złożenie ofiary do puszki.
 2. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na Nieszpory niedzielne w dolnym kościele o godz. 20.00.
 3. Spotkanie Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym w poniedziałek po Mszy świętej wieczorowej.
 4. W środę /08.09.2021 r./ przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny /Matki Bożej Siewnej/. Msze św. w środę o godz.: 6.30; 10.00 i 18.00. W środę w Woli Gułowskiej będą miały miejsce Dożynki Diecezjalne.
 5. Spotkanie kręgu biblijno – liturgicznego w środę o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 21.00.
 7. Punkt pomocy prawnej czynny w każdy drugi czwartek o godz. 17.00. Porad udziela adwokat.
 8. W piątek w czasie Mszy świętej o godz. 18.00 błogosławieństwo i rozesłanie animatorów Ruchu Światło – Życie w naszym rejonie.
 9. W sobotę /11.09.2021 r./ na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie całą służbę liturgiczną: kandydatów, ministrantów i lektorów.
 10. W niedzielę o godz. 16.30 Msza święta w intencji dzieci i młodzieży z Ruchu Światło-Życie oraz ich rodzin. Po liturgii w dolnym kościele:
  – spotkanie integracyjne (pogodny wieczór) dla wszystkich dzieci i młodzieży należących do oazy, uczestników oaz wakacyjnych i osób, które chcą się włączyć do wspólnoty;
  – w auli spotkanie informacyjne i modlitewne dla rodziców tych dzieci i młodzieży
 11. Zapisy do grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas ósmych i starszych odbywają się jeszcze w tym tygodniu od wtorku do soboty w kancelarii parafialnej w godz. 16.00 – 17.30. W wtorek o godz. 19.00 w dolnym kościele spotkanie animatorów kandydatów i osób, które chcą podjąć taką posługę w parafii.
 12. Beatyfikacja Sługi Bożego Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
 13. W sobotę 18 września o godz. 10.00 w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie rozpocznie się I Diecezjalna Pielgrzymka Osób zawierzonych Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi. Z naszej parafii organizujemy wyjazd autokarowy na to wydarzenie. Zapisy w zakrystii.
 14. Zachęcam do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.

Nadchodzące wydarzenia
Paź
27
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Paź 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]
Paź
28
czw
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Paź 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowejJesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje