Ogłoszenia: XXII Niedziela Zwykła. Rok B . /29.08.2021 r./

ks. Ireneusz Juśkiewicz
5 września 2021


Kategorie wpisu:
Ogłoszenia parafialne  1. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w środę /01.09.2021 r./. O godz. 8.00 na Mszę św. przychodzą dzieci ze szkół podstawowych naszej parafii; o godz. 9.00 przyjdzie młodzież z I KLO im. Św. Rodziny w Siedlcach, o godz. 10.00 na Mszę św. z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przyjdą dzieci z Katolickiej Szkoły Podstawowej im Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Błogosławieństwo przyborów szkolnych i dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny w środę na zakończenie Mszy św. o godz. 8.00.
  2. Godzina Święta w czwartek po Mszy św. wieczorowej, a potem adoracja w ciszy do godz. 21.00.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca września. Nabożeństwa po Mszy św. porannej i po Mszy św. wieczorowej.
  4. Wyjazd do chorych w sobotę od godz. 9.00. Chorych zgłaszamy w zakrystii. Różaniec Męski ulicami Siedlec z katedry w kierunku kaplicy Ogińskich rozpocznie się w sobotę przy katedrze o godz. 8.00.
  5. Diecezjalne spotkanie katechetów z terenu naszej Diecezji z Ks. Biskupem będzie miało miejsce w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w naszym Sanktuarium.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po adoracji będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła, a po procesji spotkanie z członkami Kół Różańcowych. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii misjonarza z Peru, Ks. Grzegorza Sagana. Wygłosi on Słowo Boże a po Mszy św. będzie możliwość wsparcia jego pracy misyjnej przez złożenie ofiary do puszki. Od przyszłej niedzieli Msze św. po południu będą o godz. 16.30 i 18.00. Nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 20.00.
  7. Zachęcamy do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.

 


Nadchodzące wydarzenia
Paź
27
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Paź 27 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]
Paź
28
czw
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Paź 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowejJesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje