XIII Niedziela Zwykła. Rok B. Ogłoszenia – /27.06.2021 r./

ks. Ireneusz Juśkiewicz
26 czerwca 2021


Kategorie wpisu:
Ogłoszenia parafialneSłowo Boże: List Ks. Biskupa

 1. Nabożeństwa czerwcowe poświęcone czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczorowej.
 2. Jutro przypada wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika. Jest to patron naszego Wikariusza, ks. Ireneusza Juśkiewicza, któremu życzymy Bożego błogosławieństwa i gorliwości w pracy duszpasterskiej. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie. Jutro przypada także parafialne wspomnienie św. Joanny Beretty Molla. Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym jutro po Mszy św. wieczorowej.
 3. We wtorek /29.06.2021 r./ przeżywać będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00; 10.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę we wtorek są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 4. W środę /30.06.2021 r./ o godz. 19.15 w dolnym kościele ostatnie spotkanie kręgu biblijno – liturgicznego przed przerwą wakacyjną. Zapraszamy wszystkich, którzy przychodzili na spotkania
  w tym roku formacyjnym.
 5. Godzina Święta w czwartek po Mszy św. wieczorowej i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, do godz. 21.00.
 6. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca lipca. Nabożeństwa po Mszy św. porannej i po Mszy św. wieczorowej. W piątek przypada Diecezjalny Dzień Chorego. Chorzy udają się w tym dniu do Kodnia. W sobotę po Mszy św. wieczorowej będzie specjalne Nabożeństwo, o które prosiła Matka Najświętsza połączone z piętnastominutowym rozważaniem jednej tajemnicy różańcowej. O godz. 20.00 w kościele spotkanie formacyjne Duchowych Niewolników NMP.
 7. W okresie wakacyjnym nie ma wyjazdu do chorych w pierwsze soboty miesiąca. Do chorych udajemy się na zgłoszenie, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
 8. W okresie wakacyjnym w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 16.30. Wieczorem będą Msze św.
  o godz. 18.00 i 20.00.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po adoracji będzie procesja wokół kościoła, a po procesji spotkanie z członkami KŻR i katecheza.
 10. Propozycje wyjazdów formacyjnych dla dzieci i młodzieży:
  Oaza w parafii dla dzieci i młodzieży: 8 – 11 sierpnia 2021 r.
  Oaza Ewangelizacji w Okunince w dniach 14 – 21 sierpnia dla młodzieży od klasy 8 SP.
  Wyjazd ewangelizacyjny w Bieszczady do Ustrzyk Górnych w dniach 24 – 30 sierpnia.
  Zgłoszenia do ks. Ireneusza.
 11. W kościele nie tylko odpowiednio się zachowujemy, nie rozmawiamy, nie rozpraszamy uwagi innych, małe dzieci rodzice trzymają przy sobie, jeśli dziecko chce biegać po Kościele to można ze swoją pociechą wyjść do zakrystii i tam uczestniczyć we Mszy św. Przychodząc do Kościoła należy odpowiednio się ubrać. Zadbajmy o strój bardziej godny, a mniej swobodny.
 12. Zachęcam do lektury nowego numeru Echa Katolickiego i naszego tygodnika Opiekuna.

Nadchodzące wydarzenia
Wrz
28
wt
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Wrz 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowej
Wrz
29
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Wrz 29 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje