Wizyta duszpasterska 2018/2019

admin
26 grudnia 2018


Kategorie wpisu:
Parafia, Wiadomości parafialne



Jak co roku, kapłani z Załogi św. Józefa odwiedzą rodziny naszej parafii. Prezentujemy harmonogram tegorocznej wizyty duszpasterskiej.

Z Bożą pomocą już w najbliższy czwartek (27.12.) rozpoczniemy w naszej Parafii Wizytę Duszpasterską. Dla wielu kapłanów będzie to trudny czas pogodzenia Kolędy z obowiązkami duszpasterskimi i katechetycznymi. 

Przedstawiamy wstępny projekt Kolędy w naszej Parafii. Jeśli zaistnieje konieczność jakichkolwiek zmian, będziemy o nich każdorazowo informowali w ogłoszeniach parafialnych i w następnych numerach Opiekuna.

KSIĘŻA KOLĘDNICY
Przewidujemy, że na przełomie roku 2018/19 do domów naszych Parafian przyjdą:

  • Ks. Kanonik Sławomir Olopiak – Proboszcz
  • Ks. Piotr Kruk – Wikariusz
  • Ks. Krzysztof Chaciński – Wikariusz
  • Ks. Mateusz Gomółka – Wikariusz
  • Ks. dr Robert Mirończuk – Rezydent w Parafii i Dyrektor Muzeum Diecezjalnego
  • Ks. Prałat Bernard Błoński – Dyrektor Archiwum Diecezjalnego w Siedlcach
  • Ks. Krzysztof Piórkowski – Psycholog Diecezjalny
  • Ks. Kamil Duszek – Rezydent w Parafii i doktorant KUL-u
  • Diakon Zenon Bodziak – Student VI roku Seminarium Diecezji Siedleckiej
  • W sytuacjach „awaryjnych” także Senior Ks. Kanonik Henryk Drozd

Z góry serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc w sprawnym przebiegu Wizyty Duszpasterskiej. Prosimy, aby jej nie utrudniać przez niespodziewane posiłki, które mogą być po zakończeniu Kolędy, zawsze w uzgodnieniu z Ks. Proboszczem.


27.12 (czwartek)

  • 9:00 – wieś Strzała ul. Siedlecka i przyległe, Chodów

28.12 (piątek)

  • 9:00 – ul. Góreckiego (2 Ks.), wieś Purzec (2 Ks.), Mała Strzała, Kol. Strzała, ul. Kolonijna, Stawowa, Słoneczna, Łąkowa, Długa i Krótka (4 Ks.)
  • 15:30 – ul. Chrobrego 2 (4 Ks.) i 4 (4 Ks.)

29.12 (sobota)

  • 9:00 – ul. Konopnickiej (2 Ks.) Mireckiego (2 Ks.), Żytnia i Łąkowa (3 Ks.) 
  • 15:30 – ul. Chrobrego 1 (2 Ks.), 11 (4 Ks.), Sokołowska 91 (1 Ks.)

31.12 (poniedziałek)

  • 9:00 – wieś Żytnia (1 Ks.), Słowackiego (1 Ks.), Sokołowska i Dolna – domki (2 Ks.), Sokołowska 70 (3 Ks.)

02.01 (środa)

  • 9:00 – ul. Karowa i Strzalińska (1 Ks.) Sokołowska Drosed 156 i 158 (1 Ks.), Sokołowska Karo 163 (1 Ks.), Mieszka I 26 (2 Ks.)
  • 15:30 – ul. Jagiełły 17 (4 Ks.), 19 (3 Ks.) i 25 (2 Ks.)

03.01 (czwartek)

  • 15:30 – ul. Chrobrego 10 (2 Ks.), Jagiełły 15 (1 Ks.) i 21 (4 Ks.) 
  • 18:30 – ul. Nowy Świat 6 (6 Ks.)

04.01 (piątek)

  • 15:30 – ul. Jagiełły 23 (4 Ks.), Nowy Świat 2 (1 Ks.), Sokołowska 71 (2 Ks.) i 81 (1 Ks.) 
  • 18:30 – ul. Nowy Świat 8 (3 Ks.) i 14 (4 Ks.)

05.01 (sobota)

  • 9:00 – ul. Jagiellońska (2 Ks.), Broniewskiego i Tuwima (2 Ks.), Okrzei (2 Ks.), Rejtana i Pola (1 Ks.)
  • 15:30 – ul. Nowy Świat 5 (3 Ks.) i 11 (4 Ks.)

07.01 (poniedziałek)

  • 15:30 – ul. Batorego 5 (1 Ks.), Sokołowska 77 (1 Ks.), Żytnia 26 (3 Ks.)

08.01 (wtorek)

  • 15:30 – ul. Chrobrego 3 (1 Ks.), Nowy Świat 3 (2 Ks.) i 4 (2 Ks.), Sokołowska 87 (1 Ks.) 

09.01 (środa)

  • 15:30 – ul. Chrobrego 21 (3 Ks.), Sokołowska 88 (3 Ks.) 
  • 18:30 – ul. Nowy Świat 9 (3 Ks.) i 15 (2 Ks.)

10.01 (czwartek)

  • 15:30 – ul. Chrobrego 9 (4 Ks.), Północna (1 Ks.), Sokołowska 75 (2 Ks.)
  • 18:30 – ul. Chrobrego 5 (2 Ks.), Mieszka I 18 (2 Ks.), Żytnia 28 (2 Ks.)

11.01 (piątek)

  • 15:30 – ul. Chrobrego 15 (4 Ks.), Sokołowska 79 (2 Ks.) 
  • 18:30 – ul. Nowy Świat 7 (5 Ks.)

12.01 (sobota)

  • 9:00 – ul. Bema (2 Ks.), Chrobrego 6 (2 Ks.) Graniczna (domki) (1 Ks.), Żeromskiego (1 Ks.) 
  • 15:30 – ul. Nowy Świat 13 (3 Ks.), Sierakowskiego (1 Ks.), Sokołowska 80 (1 Ks.) i 84 (1 Ks.)

14.01 (poniedziałek)

  • 15:30 – ul. Batorego 7 (1 Ks.), Chrobrego 8 (2 Ks.), Mieszka I 8 (2 Ks.)

15.01 (wtorek)

  • 15:30 – ul. Mieszka I 4 (1 Ks.) i 19 (1 Ks.), Sokołowska 83 (1 Ks.) i 93 (2 Ks.)

16.01 (środa)

  • 15:30 – ul. Chrobrego 7 (3 Ks.), Sokołowska 85 (1 Ks.)

17.01 (czwartek)

  • 15:30 – ul. Mieszka I 14 (2 Ks.) I 16 (3 Ks.)

18.01 (piątek)

  • 15:30 – ul. Chrobrego 19 (3 Ks.), Graniczna 25 (1 Ks.), Jagiełły 13 (1 Ks.), Mieszka I 2 (1 Ks.) 

19.01 (sobota)

  • 9:00 – ul. Chrobrego 12 (2 Ks.) i 14 (4 Ks.)
  • 15:30 – ul. Mieszka I 6 (2 Ks.), 10 (2 Ks.) i 22 (2 Ks.) 

21.01 (poniedziałek)

  • 15:30 – ul. Mieszka I 20 (1 Ks.), Nowy Świat 1 (2 Ks.) i 17 (2 Ks.)

22.01 (wtorek)

  • 15:30 – Rodziny zgłoszone w późniejszym terminie (3 Ks.)