Poleć do Panamy, albo naucz się z nami hiszpańskiego

E.K.
12 stycznia 2018


Kategorie wpisu:
Diecezja, KSM, Parafia, Ruch Światło-Życie, Służba liturgiczna, WJDDuszpasterstwo Młodzieży naszej Diecezji rozpoczyna kolejny projekt. Zachęcamy w nim do wspólnej nauki języka hiszpańskiego. Za rok będą miały miejsce Światowe Dni Młodzieży w Panamie, w której językiem urzędowym jest hiszpański.

 

Duszpasterstwo Młodzieży zbiera chętnych do nauki języka hiszpańskiego. Naukę chcemy rozpocząć 5 marca 2018r. Podzieliliśmy naszą naukę hiszpańskiego na 2 etapy. Pierwszy to miesiące: marzec, kwiecień, maj, czerwiec – spotkania będą odbywały się w poniedziałki od 19-20.30 oraz w środy od 20-21.30. Dwa razy w tygodniu po 1,5h. Mam nadzieję, że uda nam się opanować język na poziomie komunikatywnym. Natomiast drugi etap to zajęcia od września do do grudnia – poziom na tym etapie będzie średniozaawansowany.

Koszt udziału w takich lekcjach na obecną chwilę nie jest znany, gdyż zależy on od ilości chętnych. Niemniej nie powinien przekraczać 15zł od osoby za jedno spotkanie.

Na chętnych czekam pod adresem mailowym: duszpasterstwo.siedlce@gmail.com do 14 lutego 2018r. Natomiast naukę pragnęlibyśmy rozpocząć od 5 marca br.

Jest to niesamowita okazja, aby na spotkaniu młodych w Taize, bądź tez na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie umieć posługiwać się językiem hiszpańskim. Zapraszamy!

 


Nadchodzące wydarzenia
Wrz
28
wt
18:00 Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Wrz 28 godz. 18:00 – 19:30
Parafialne wspomnienie św. Joanny Beretta Molla
Błogosławieństwo matek w stanie błogosławionym będzie miało miejsce po Mszy Św. wieczorowej
Wrz
29
śr
19:00 Krąg Biblijno-Liturgiczny
Krąg Biblijno-Liturgiczny
Wrz 29 godz. 19:00 – 20:45
Krąg Biblijno-Liturgiczny
W życiu potrzebna jest nam wiara rozumiana jako osobista relacja z Bogiem. Wiara rodzi się ze słuchania słowa Bożego. Dobrze jest razem słuchać Boga i karmić się Jego słowem. Dlatego też zapraszamy młodzież i dorosłych[...]Jesteśmy na Facebooku

Najnowsze informacje